Pradžia
Naujenos
Apie mus
Kodėl mus verta rinktis?
Ką męs siūlome?
Kaip gaminame rąstinius namus?
Rąstinių namų galerija
Vidaus galerija
Statybos galerija
Rąstinių namų kokybės standartai
Atsiliepimai apie mus
Kontaktai

Atsiliepimai apie mus


 „... Esu visiškai įsitikinęs, kad padariau teisingą sprendimą, patikėjęs jums rąstinės pirties, rąstinės klėties, rąstinio garažo ir rąstinio namo statybą.
Į iškilusius visus mano klausimus buvo profesionaliai ir operatyviai atsakyta, analizuojant ir derinant projektą, ruošiant darbo brėžinius, renkant medieną bei atliekant rentimo darbus.
Drąsiai rekomenduoju šią kompaniją (Rąstinė vila) visiems, kurie nori kokybiškai pasistatyti
rąstinį namą.

Pagarbiai Darjušas M., Vilnius“„  ...Norime padėkoti ir pagirti jūsų darbuotojus už puikiai atliktą darbą: pradedant namo projekto išanalizavimu, detalizavimu ir praktiniu priderinimu prie mūsų iškeltų griežtų reikalavimų iki kokybiško, sklandaus ir greito surentimo ant pamatų (įskaitant ir stogo konstrukcijos bei uždengimo darbus).
Profesionalumas, atsakingumas, patirtis ir patikimumas – pagrindinės „Rąstinė Vila“ savybės, kurias mes drąsiai tvirtiname ir visiems svajojantiems apie rąstinius namus rekomenduojame dirbti kartu su Rąstine Vila.

Nuoširdžiai ir pagarbiai
Sventickai, Kaunas“„Rangovo rąstinio namo statybai ieškojau palyginti ilgai. Draugai ir pažįstami, kurie jau buvo pasistatę rąstinius namus, man papasakojo apie problemas, kurios jiems iškilo statant rąstinį namą. Atsižvelgdamas į draugų pastabas bei žinodamas savo poreikius, pradėjau ieškoti rangovo ir visiškai atsitiktinai suradau internete Rąstinės Vilos rąstinių namų statybos pasiūlymą. Apžiūrėjęs, nusprendžiau sudaryti sutartį ir tikrai neapsirinkau. Likau patenkintas absoliučiai viskuo – kokybe, atsakomybe, kvalifikacija, statybos patarimais  bei visišku sudarytos sutarties sąlygų laikymusi. Jeigu vertinti balais – dešimt balų iš dešimties.

Alfonsas A.
Kaunas“